Jakość w nauczaniu

Dorośli

Podczas zajęć kładziemy szczególny nacisk na opanowanie umiejętności swobodnego komunikowania się w różnych sytuacjach życia codziennego. Wykorzystujemy metodę komunikatywną, która polega na aktywnym rozwijaniu pięciu podstawowych zdolności językowych: mówienia, słuchania, pisania, czytania oraz gramatyki.

Oferujemy naukę w grupach lub zajęcia indywidualne.

Zajęcia Indywidualne

Jeżeli jesteś bardzo zajętą osobą, wolisz pracować sam na sam z nauczycielem to zajęcia indywidualne będą dla Ciebie najlepszą opcją. Dostosujemy pory spotkań do Twojego planu dnia, tak abyś mógł bez problemu uczestniczyć w lekcjach. Tempo nauki będzie odpowiadało Twoim potrzebom i będzie o wiele szybsze w porównaniu z zajęciami w grupach. 

Jeżeli nie możesz dojechać do naszej szkoły lektorzy Experta przyjadą do Ciebie do domu lub firmy.

Zajęcia w Grupach


Grupa Pół-prywatna (2-3 osobowa)
Grupa jest na tyle mała, że pozwala dostosować tempo nauki do Twoich potrzeb. Zawsze jest tu raźniej, można z kimś porozmawiać i chwile odpocząć kiedy inni się męczą, słuchając i ucząc się jednocześnie. 

Grupa Intensywna (4-6 osobowa)
Większa grupa - większe możliwości konwersacji. Tempo i poziom innych uczestników grupy motywuje Cię do pracy. Ważny jest też fakt, że koszt lekcji dzieli się na całą grupę. 

Grupa ExperT (7-10 osobowa)
Jeżeli najszybciej uczysz się słuchając, jest to grupa właśnie dla Ciebie. Tu masz możliwość usłyszenia wypowiedzi większej ilości osób, uczenia się na błędach innych i oraz sprawdzenia własnych umiejętności wypowiedzi przed grupą. 

Do grup kwalifikowani są słuchacze w tym samym przedziale wiekowym i o podobnym poziomie zaawansowania językowego.

Długość kursów:

Język ogólny w grupach: 2 x 90 minut tygodniowo (120 godzin w ciągu roku edukacyjnego)

Zajęcia indywidualne: ustala słuchacz po konsultacji z metodykiem

 

cement